Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu


Ziraat Bankası kredi kartları, bankada hesabı olan müşterileri için, hem hesap hem de kredi kartı işlemlerini tek bir kartla yapma imkanı tanıyor. Ziraat Bankası’nın Bankkart Classic, Gold ve Platinum kredi kartı ve öğrenciler için Bankkart Genç kredi kartı seçenekleri bulunuyor. Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu; internetten, şubelerden, mobil ve internet şubeden, ATM’lerden, müşteri hizmetleri çağrı merkezi ve SMS ile yapılabiliyor. İçeriğimizde kredi kartı başvurusunun detaylarına, Bankkart kredi kartı özelliklerine ve bankanın ürün ve hizmet ücretlerine yer verilmiştir.

Ziraat Bankası SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

SMS bankacılığı hizmetlerinden yararlanarak Ziraat Bankası’na SMS ile kredi kartı başvurusunda bulunmak mümkün. SMS bankacılığı hizmetini kullanarak, yılın 365 günü başvuru yapabilir, anında bilgi alabilirsiniz. Büyük harflerle “COMBO” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C kimlik numarasıyla birlikte 4747’ye kısa mesaj göndererek, Bankkart Combo kredi kartı talebinizi, Ziraat Bankası’na iletebilirsiniz.

Ziraat Bankası ATM’den Kredi Kartı Başvurusu

Bankanın müşterisi olmasanız da, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Ziraat Bankası ATM’lerinden kredi kartı başvurusu yapılabiliyor. Bunun için; kartsız işlem menüsünde, başvuru işlemleri adımını takip etmelisiniz.

İnternetten Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası’nın resmi web sitesi üzerinden, kişisel bilgileriniz, gelir bilginiz ve cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu kullanarak başvurular alınmaktadır. İnternetten Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu, 7 gün 24 saat kesintisiz yapılabiliyor.

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Bankkart ve Bankkart Genç kredi kartı başvurusu, Ziraat Bankası çağrı merkezi aracığıyla da işleme alınmaktadır. 0850 258 0000 numaralı telefonu arayarak, başvurular menüsü altından müşteri danışmanına bağlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet ve Mobil Şubeden Kredi Kartı Başvurusu

İnternet ve mobil şubeden kredi kartı başvurusu, şifre gerektirdiğinden, yalnızca banka müşterileri için uygun bir kanaldır. Müşteri şifrenizle giriş yaparak, online kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bankkart Genç Kredi Kartı Başvurusu

Öğrenciler Ziraat Bankası’na şubeler, internet şubesi, çağrı merkezi iletişim numarası ve SMS bankacılığı kanallarından kart başvurusunda bulunabilir. Başvurunun olumlu değerlendirilebilmesi için öğrencilerin KYK’dan burs veya kredi alması gerekiyor. SMS ile Bankkart Genç başvurusu için GENC BANKKART yazarak 4747’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Bankkart Kredi Kartı Özellikleri

İndirimli alışveriş seçeneklerinden uygun ödeme koşullarına kadar kapsamlı hizmet sunan Ziraat Bankası Bankkart kredi kartı özellikleri şöyledir:

 • Bankkart kred kartı ile alışveriş yapıp, günün her saatinde nakit avans çekebiliyorsunuz.

 • Anlaşmalı üye iş yerlerinde alışveriş yaptıkça puan kazandırır.

 • Ekstre borcunuzu ödemekte zorluk çektiğiniz aylarda, gecikmeye düşmeden, ödemesini erteleyebiliyorsunuz. Aylık dönem borcunuzun yarısını ödediğinizde, kalan tutarı faizsiz olarak bir sonraki aya aktarabilirsiniz.

 • Tek çekim yapılan 50 TL-5.000 TL limitli harcamalar, 18 aya kadar sonradan taksitlendirilebiliyor. Ziraat Bankası, sonradan işlem taksitlendirme işlem ücreti yansıtmazken, BSMV, KKDF vergileri ve faiz yansıtmaktadır.

 • Peşin harcamalar (100 TL-10.000 TL), Bankkart harcama erteleme özelliği sayesinde 3 ay sonraya kadar ertelenebiliyor. Taksitlendirme ve erteleme özellikleri, yalnızca yasal taksitlendirmenin mümkün olduğu harcamalar için geçerli olmaktadır.

 • Bankkart kredi kartlarına; giyim, aksesuar, eğitim, kırtasiye, fatura ödemeleri, turizm, beyaz eşya, mobilya gibi çok sayıda sektörü kapsayan özel kampanyalar tanımlanmaktadır.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti

Özel indirim, parapuan ve üye iş yeri kampanyalarından yararlanabildiğiniz Ziraat Bankası Bankkart kredi kartlarının yıllık üyelik ücretleri;

 • Bankkart klasik kredi kartı: 23.75 TL

 • Bankkart Gold kredi kartı: 39.50 TL

 • Bankkart Platinum kredi kartı: 47.75 TL

 • Bankkart Genç kredi kartı: Ücretsiz

 • Ziraat Genç kart: 15 TL’dir.

Üyelik ücreti ödemeden kullanabileceğiniz bir kredi kartı imkanı da tanımaktadır. Ayrıca hediye paraları biriktirerek, yıllık üyelik ücreti de ödemeyebiliyorsunuz.


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir