İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu


Türkiye İş Bankası’nın 200.000’i aşkın yurt içi Maximum üye iş yeri sayısı ile en çok kazandıran, en bol taksit seçeneği sunan kredi kartlarından birisi; Maximum Kart’tır. Nakit ihtiyaçları için çözüm sunmak, müşterinin ödeme güçlüğü çektiği dönemde taksit erteleme gibi birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Yazımızın devamında İş Bankası kredi kartı başvurusu için kullanabileceğiniz yöntemleri ve kredi kartının özelliklerinden bahsedeceğiz. Bu sayede İş Bankası’ndan bir kredi kartı alıp almak istemeyeceğinize bir karar verebilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu için Kullanabileceğiniz Yöntemler

Sadece birkaç dakika içerisinde dilerseniz telefonunuz üzerinden, dilerseniz banka ATM’leri ve şubelerinden, dilerseniz de internet şube üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde İş Bankası’nın kredi kartı için başvuruda bulunmak mümkün. Maximum diye adlandırılan bu kredi kartları: İş’te Üniversiteli, Maximum Klasik, Maximum Aidatsız gibi birçok gruba ayrılmaktadır. Kendiniz için doğru olanı seçmek için yazımızın devamında yer verdiğimiz İş Bankası kredi kartları başlığını okuyarak bilgi alabilirsiniz. Şimdi tercih edebileceğiniz bu yöntemlere değinelim.

SMS ile Türkiye İş Bankası Kredi Kartına Nasıl Başvuru Yapılır?

Maximum Klasik kredi kartına SMS ile başvuruda bulunmak için “MAXIMUM” yazıp 4402’ye, aidatsız kredi kartı için “AİDATSIZ” yazıp 4402’ye ve üniversite öğrencileri için sunulan İş’te Üniversiteli kredi kartı için “ÜNİK” yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızla 4402’ye gönderebilirsiniz.

İnternet ve Mobil Şube ile İş Bankası Kredi Kartına Nasıl Başvuru Yapılır?

İş Bankası müşterilerinin tercih edebileceği bu yöntem ile dilediğiniz an kredi kartına başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için kimlik bilgileriniz ve internet bankacılığı şifrenizi girdikten sonra “Başvurular” sekmesinden yeni bir kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

ATM ve Şubelerden İş Bankası Kredi Kartına Nasıl Başvuru Yapılır?

Mesai saatleri içerisinde herhangi bir İş Bankası şubesine başvuruda bulunabileceğiniz gibi; ATM’lerden de hem kartlı menüden, hem de kartsız menüden kredi kartı başvuru işlemleri yapılabilmektedir.

Telefon Şubesi ile İş Bankası Kredi Kartına Nasıl Başvuru Yapılır?

0 850 724 0 724 numaralı Türkiye İş Bankası Çağrı Merkezi kanalını kullanarak Maximum kart için başvuruda bulunulabiliyor. Dilerseniz bu çağrı merkezinden diğer kredi kartlarının özellikleri ve avantajları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartları

Maximum Klasik Kredi Kartı: İş Bankası’nın en çok tercih edilen kredi kartıdır. Maximum Klasik olarak da isimlendirilen bu kredi kartı ile taksitli alışverişler yapılabilir, alışverişlerden kazanılan MaxiPuan’lar kullanılabilir. Nakit avans çekilebilir, limit artışı yapılabilir ve otomatik ödeme talimatları verilebilir. Düzenli ödemeler sonucunda Klasik Kart, Gold, Premier veya Platinum seviyesine yükseltilebilir.

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı: Üniversite öğrencilerinin kullandığı İş’te Üniversiteli kredi kartına başvuruda bulunmak için 18 yaşını doldurmuş olma şartı aranır. Ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilir, harcamalarınızı taksitlendirebilir, hızlı bir şekilde nakit ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

İş Bankası Aidatsız Kredi Kartı: Diğer kredi kartı türlerinde sunulan birçok avantaj aidatsız kredi kartı sahiplerine de sunulur. Fakat ekstra taksit, indirim veya bankanın belirlemiş olduğu bazı kampanyalar bu kartta sunulmaz. Yıl boyunca kart için ücret ödemezsiniz.

Maximum Tema Kredi Kartı: Tema Vakfı’na katkıda bulunmayı amaçlayan bu program ile Maximum kartın tüm avantajlarından yararlanmak mümkün.

Maximiles Kredi Kartı: Sıkça hava yolu ile yolculuk yapan İş Bankası müşterileri için geliştirilen bir kredi kartıdır. Bu kredi kartı seyahat yardım, sigorta, organizasyon servisi, transfer servisi, mil puan gibi avantajlar sunuluyor.

MercedesCard Kredi Kartı: Mercedes araç sahipleri için tercih edilebilecek bu kart ile bazı sektörlerde indirimli alışveriş yapılabiliyor. Ayrıca maximil veya maxipuan kazanmak da mümkün.


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir