Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu


Garanti BBVA kredi kartları, kampanyaları ve indirimleriyle bedava alışveriş yaptıran ve nakit avans çekip, nakit ve taksitli alışveriş yaptıran prestijli bir karttır. Kart özellikleri çeşitli fırsat ve avantajlardan yararlanmaya imkan tanır. Çekici, çilingir ve tıbbi danışmanlık gibi asistanlık hizmetleri, yolculuklarda shuttle ve yurt dışında acil durum hizmeti, Bonus kredi kartların müşterilerine sağladığı ayrıcalıklardır. Garanti kredi kartı başvurusu yapmadan önce ayrıcalıkları ve kredi kartı özellikleri (faiz oranları, aidat ücreti, aidatsız kredi kartı, vb.) hakkında detaylı bilgiye içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Garanti BBVA SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

Bonus kredi kartları, klasik, gold, platinum ve American gold olmak üzere müşteri ihtiyacına göre şekillenen özellikler taşımaktadır. Öğrenciler için Bonus Genç, yıllık kart aidatı ödemek istemeyenler içinse Bonus Flexi kredi kartı başvurusu alınmaktadır. Bonus Trink ise Garanti BBVA’nın ek kartıdır.

SMS ile Bonus kredi kartı başvurusu için; BONUS yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C kimlik numaranızı kısa mesaja ekleyerek, 3340’a gönderilmelidir. Başvurular en geç 1 iş günü içerisinde değerlendirilerek, kısa mesaj ile talepler yanıtlanmaktadır.

Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA, Bonus kredi kartı başvurusu yapmak isteyenlere, hızlı ve kolay başvuru seçenekleri sunmaktadır. Garanti BBVA müşterileri, internet bankacılığı ve mobil bankacılığı üzerinden kişisel bilgilerini belirtmeye gerek duymadan başvuru talebi oluşturabiliyor. Bankanın müşterisi olmayanlar, Garanti BBVA resmi web sitesi üzerinden, çağrı merkezini arayarak veya SMS ile başvuru yapabilir.

İnternetten Garanti Kredi Kartı Başvurusu

Garanti BBVA web sitesi üzerinden kart başvurusu hem banka müşterisi olan, hem de olmayan kişiler tarafından yapılabilir. Cep telefon numarası ve T.C kimlik numarası ile internetten Garanti kredi kartı başvurusu hemen alınır. Başvurunun olumlu değerlendirilmesi halinde müşteri temsilcisi tarafından aranarak, gerekli tüm işlemler tamamlanır. Onay alınan kredi kartı, şubeye gitmeye gerek kalmadan, adrese teslim edilir.

Garanti BBVA Kredi Kartı Özellikleri

Bonus kredi kartları, alışveriş ve nakit avans limitine sahiptir. Garanti BBVA kredi kartı özellikleri, harcamalarınızda avantajlar, kolay ödeme koşulları ve hediye para gibi hizmetlerden yararlanmanızı sağlar. Bonus kredi kartı özellikleri şöyledir:

 • Kart limitinden ücretsiz ve uygun faiz oranlarıyla taksitli nakit avans çekilebilir.

 • Peşin yapılan harcamalar, 17 aya varan taksit seçeneği ve %2,0 faiz oranıyla sonradan taksitlendirilebilir.

 • Ekstre ödemelerinin gerçekleştirilmemesi durumunda kredi notu olumsuz etkilenmektedir. Garanti Bonus kredi kartı kullanırken, gecikmeye düşmemek için ekstre atlat özelliğinden yararlanabilirsiniz.

 • Nakit alışverişlerde, 50 TL ve üzeri harcamalar, işlem ertele özelliği ile 3 aya kadar ileri tarihe ertelenebiliyor.

 • Bonus kredi kartı limitini kullanarak, hesabınızda para olmasa da Havale ve EFT yoluyla nakit kullanabilirsiniz.

 • Garanti BBVA Bonus klasik kredi kartı yıllık kart aidatı 144 TL’dir. Ek kartlara yıllık aidat 72 TL olarak yansıtılır.

 • Ulaşım, giyim, restaurant ve kırtasiye harcamalarına, işletmelerle yapılan anlaşmalar neticesinde indirimli alışveriş kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

 • Bonus kredi kartıyla harcama yaptıkça yıl sonuna kadar 400 TL’ye kadar bonus kazanabilirsiniz.

Garanti BBVA Kredi Kartı Yıllık Aidat Ücretleri

Kart aidatı, onay alan kredi kartının kullanılmasının ardından birkaç ay içerisinde ekstre borcuna yansıtılır. Her yıl periyodik olarak aynı dönemlerde, güncel aidat tutarı kartın hesabına borç olarak düşer. Bonus kredi kartı 2019 yılı güncel kart aidatları şöyledir:

 • Bonus Gold kredi kartı: 144 TL

 • Bonus Platinum kredi kartı: 162 TL

 • Bonus American Express kredi k artı: 162 TL

 • Bonus Genç kredi kartı: Ücretsiz

 • Bonus Flexi kredi kartı: Ücretsiz


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir