Garanti Bankası KOBİ Kredileri


Günümüzde nakit para gereksinimi olan hemen hemen her alanda kredi kullanımına rastlamaktayız. Özellikle iş kuracaklar için KOBİ’lere destek fonları oluşturulmakta ve işletme kurmak isteyen herkese destek verilmektedir. Bu alanda Garanti Bankası kobi kredileri önemli fırsatlar sunmaktadır. 36 aya varan vadelerle farklı kampanyalar sunan Garanti, farklı özelliklerde kredi seçimleri sunmaktadır.

Garanti Bankası KOBİ Kredisi Şartları

Garanti Bankası KOBİ Kredileri Özellikleri

Bu alanda hazır hesap başlığı altında sunulan KOBİ kredisinde, hesabınızda para olmasa da nakit kullanmanıza olanak verilir. Ödemeli hesaplarınızda ihtiyaç duyduğunuz anda belirli bir miktar; fatura, çek gibi ödemeleriniz için hesabınızdan talimat verebilirsiniz. Hesap özelliklerine gelince kullandığınız kredinin faizi bir ay sonraki hesabınızdan düşecek ve para yatırdığınızda borcunuz anında kapanacaktır. Hazır hesap kredisi kullanımlarında 2,02 faizle nakit kullanabilirsiniz. Çek borcu öderken de aynı faiz oranı ile destek verilmekte, hisse senedi hazır hesap için ise 1,95 faiz oranı sunulmaktadır.

İşletmeniz için uygun fiyatlarda taşıt kredisi de kullanabilirsiniz. Bunun için araca ait proforma fatura, vergi levhası, ticari sicil kaydı, imza sirküleri, gelir tablosu, ortakların nüfus cüzdanlar da bu krediyi kullanırken istenecek evraklar arasında yer almaktadır. 60 aya varan vade seçenekleri bulunmakta ve uygun fiyatlarda kredi faizleri sunulmaktadır.

Garanti Bankası KOBİ Kredisi Başvurusu

KOBİ Kredileri Avantajları Nelerdir?

Garanti Bankası kobi kredisi seçimlerinde kısa süreli nakit ihtiyaçları içinde Rotatif kredi tercihleri bulunmaktadır. İşletmenizin çok daha kısa sürede büyümesini destekleyen bir kredi türü olan bu başlıkta üç ayda bir faiz ödeme özelliği bulunmaktadır. Nakit teslimatlar yaparken kısmen kapatabilme özelliği elde edecek bu da faiz yükünü asgariye indirecektir.

Bir başka Garanti Bankası kobi kredileri çeşitleri arasında ticari taksitli krediler yer almaktadır. 36 aya varan vade ile kobilere destek verilmektedir. Krediniz ister tl isterseniz de döviz olarak kullandığınız hesabınıza yatacaktır. Garanti müşteri temsilcileri ile ödeme planları oluşturabilir ve nakit akışınızı en karlı şekilde oluşturabilirsiniz.

KOBİ Kredilerini Kullanma Koşulları Nelerdir?

Küçük, orta ve büyük ölçekli tüm işletmeler için kobi kredileri nakit akışının rahatlamasını sağlayacaktır. Bu özellikleri ile Garanti kobilere tam destek sunmakta ve yatırımcılara daha güvenli iş yapabilme olanakları sunmaktadır. Sadece yapmanız gereken banka şubenize başvurarak, bu fırsattan ne kadar faydalanabildiğinizi öğrenmek olacaktır.

Bununla birlikte sürekli değişen ekonomik dengeler ve zamlar, düzenli olarak gösterilmekte olan çalışmalar neticesinde farklı bir boyuta taşınmakta. Aralıksız ilgi gösterilmesi gereken ve harcamaların çok düzgün bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Yapılmakta olan çalışmalar neticesinde Garanti bankası kobi kredileri avantajlarından çok rahat bir şekilde yararlanarak, işlemlerinizi sandığınızdan daha seri bir şekilde halledebilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir