Evde Yapılabilecek Paketleme İşleri


Evden çalışarak ek gelir elde edebileceğiniz 3 iş fikrini sizler için bir araya getirdik. Evde ek gelir elde etme imkanı sunan bu 3 paketleme işinin tüm detaylarına yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Evde Baharat Paketleme İşi Yapmak

evde baharat paketleme işi

Baharat yemeklerimizin tamamlayıcısıdır. Tarhana çorbasına katılan naneden, pilava katılan karabiberden, köfte için kimyondan, et için kekikten ve pul biberden vazgeçemeyiz. Türk mutfağının vazgeçilmezi baharatları üreten firmalar, maliyetlerini düşürmek amacıyla satışa çıkaracakları baharatları paketlemek için sizlerden yardım istiyor. Siz de Evde Baharat Paketleme İşi Yapmak isterseniz, firmaların bu ihtiyaçlarına karşılığında ödeme alarak cevap verebilirsiniz. İsterseniz ek iş olarak düşünün, isterseniz asıl işiniz bu olsun. Ayırdığınız zaman ne kadar yüksekse, kazancınız da aynı oranda yüksek olacaktır. Hem firmalar, tesis kurulumu ya da personel istihdamı için yüksek paralar harcamadıkları için maliyetleri düşecek, hem de paraya ihtiyacı olanlar için yeni bir iş kapısı açılmış olacak. Düşen maliyetleri ile firma kolay rekabet edebilir hale gelerek, siz ek iş arayanlara çok daha fazla iş imkanı tanıyacak.

Evde Baharat Paketleme İşi İçin Uygun Muyum?

Boş vakitlerinizde çalışabilecek olmanızdan başka bir şeye ihtiyaç duymayacağınız baharat paketleme işini yapabilmek için ilgili firmalara ulaşmanız yeterlidir. Emekli, ev hanımı ya da öğrenci olmanız, baharat paketleme işini yapmanıza engel değildir. Çoğu insan tarafından ek iş olarak değerlendirilmekle birlikte, evde yapılabilen sayılı kolay işlerden bir tanesidir. Firmanın sizden istediği gramajlara dikkat etmeniz çok önemlidir. Paketlerde yapacağınız gramaj hataları, toplamda büyük miktarlara denk gelir ve firma zarar etmek durumunda kalır. Her işte olduğu gibi bu işte de dikkat ve titizlik olmazsa olmazdır.

Bu İş İçin Gerekli Ekipmanları Nasıl Temin Edeceğim?

Bu işi yapmak için öyle aman aman şeylere ihtiyacınız olmaz. Size gereken hassas bir kantar ve paketleme için gereken poşetlerdir. Paket gramlarına göre satılan baharatlarda ölçüm aletinin kalibrasyonu çok önemlidir. Kalibrasyonda oluşan bir hata, her pakette belirli miktar fazla mal tartılmasına sebep olacak ve paketler biriktikçe firmanın zararı katlanacak. Firmalar işlerini şansa bırakmazlar ve ihtiyaç duyacağınız ekipmanları size teslim ederek bu şartlarda çalışmanızı isterler. Bu işi yapmak için cebinizden para harcamanıza gerek kalmaz.

Evde Çikolata Paketleme İşi Yapmak

evde çikolata paketleme işi

Gelişen rekabet koşulları, firmaların ürünlerini satmak için farklı arayışlara yönelmesine neden oldu. Ürünlerde yapılan yeniliklerin yanı sıra firmalar, ambalajlarda da farklı tasarımlar oluşturarak ürünlerinin cazibesini artırmaya çalışmaktadırlar. Çikolata satıcıları da, profesyonel tasarımcılarla çalışarak, marketlerde satılan ürünlerinin görselleri üzerinde ciddi mesailer harcamaktadırlar. Görsele verdikleri uğraşların olumlu geri dönüşlerini aldıkça, özel siparişleri için farklı bir yola başvurmaya başladılar. Farklı tasarımlara ulaşmak amacıyla Evde Çikolata Paketleme İşi Yapmak isteyen kitlelere ulaşarak, ürünlerin paketleme tasarımlarında özgün alternatifler elde ettiler. Paketleme işini yapan çalışanlara da, paketleme başına ödeme yaparak ek gelir elde etmek isteyen pek çok insana iş kapısı açmış oldular.

Yaratıcı Tasarımlarınız Ödüllendirilsin

Yaratıcılığınıza güveniyor ve ayırabilecek boş vaktiniz var ise bu iş tam size göre. Çikolata paketleme işi yapabilmek için ne bir eğitime ne de bir belgeye ihtiyacınız var. Evinizden ayrılmadan, günde sadece birkaç saatinizi ayırarak yapacağınız paketlemelerle aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Ev hanımları, çalışan eşlerine destek olmak için çikolata üreticilerinin kapılarını çalmaya devam ediyor. Bir maaşla yetinmek istemeyen emekliler ve çalışanlar da, boş vakitlerinde yapabilecek iş ararken çikolata paketleme işini keşfederek gelirlerini artırmaya devam ediyor. Zorlaşan hayat şartlarına, tek maaşla geçimin zor olduğuna inananların arayışları artık son buluyor. İhtiyacınız olan bütçe desteğine artık saatlerce çalışarak kavuşmak zorunda değilsiniz. Yeterli çalışma disiplininiz ve vaktiniz olduğunu düşünüyorsanız, çikolata paketleme işi ilanlarını takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca çikolata satıcılarına telefon ile ulaşarak iş talebinde bulunabilir, kabul edilmeniz durumunda istediğiniz ek işe kolayca kavuşabilirsiniz.

Hayatta istediklerinize ulaşmak için maddiyat önünüzde büyük bir engeldir. Bu engeli aşmak için tek işte çalışmak yeterli gelmeyebilir. Ailenizin istediklerini kolayca alabilmek, çocuklarınıza daha güzel bir gelecek sunabilmek için ekstra bir gelir ihtiyacı duyarsınız. Küçük zaman ve emeklerle, boş vakitlerinizde yapacağınız ek işler size istediğiniz desteği sunar. Siz de tasarımlarınıza ve elinizin hızına güveniyorsanız, çikolata paketleme işi ile arzu ettiğiniz kazançlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Evde Galoş Paketleme İşi Yapmak

evde galoş paketleme işi

Tam zamanlı çalışmak istemeyen ev hanımları, düzenli bir işi olmasına rağmen geçinmekte zorluk yaşayan çalışanlar ve emekli maaşı ile geçinemeyen pek çok emekli, evde ek yapmak için farklı arayışlara girmektedirler. Birbirinden farklı ek iş imkanı olmasına rağmen, Evde Galoş Paketleme İşi Yapmak, başta insanların burnunu kıvırdığı bir iş olsa da ekstra bir beceri istemediği için son günlerin revaçta ek işlerinden birisi haline geldi. Hızlı ve pratik bir şekilde paketleme işi yapıldığı için günlük sadece 3 saat çalışarak fabrikadan alınan maaşa denk bir gelir elde edebiliyorsunuz. Evde ailenizin yanında kalarak bir maaş daha elde etmek, pek çok insana cazip geliyor. Şimdiden galoş satıcılarına yapılan başvuruların çığ gibi büyüdüğünü duyuyoruz.

Küçük Emeklerle Büyük Kazançlar

Galoş kullanımı hastanelerde gördüğümüz bir durumdu. Ziyaretçilerden gelebilecek mikroplara karşı hastaların korunması amacıyla kullanılıyordu. Hijyene verdiğimiz önemi artırmamız ve özel hastane sayısının son yıllarda görülen artışı ile birlikte galoş kullanım alanı genişlemeye başladı. Fabrikalarda hizmet veren yemek şirketleri ve hatta evlerimize gelen teknik servis personelleri de galoş kullanmaya başlayınca, galoş üretimi hızlanarak bu alanla ilgili pek çok iş imkanı sunmaya başladı. Galoşların toptan olarak satılması, tek tek üretilen galoşların paketlenmesi ihtiyacını meydana getirdi. Galoş satıcıları, paketleme işi için personel istihdam etmek yerine evden iş yapmak isteyen kişilere, paket başı para ödeyerek günlük siparişlerle iş vermeye başladı. Paket başı 30 kuruş gibi rakamlar insanlara ilk bakışta çok düşük gelse de, 3-4 saat süre ile paketleme yapıldığında aylık olarak neredeyse bir maaş tutarı kadar kazanç elde etme fırsatı, bu işe olan ilgiyi bir hayli artırdı. Galoş paketleme işini, yeterli disipline ve çalışma azmine sahip herkes, hiç bir beceri gerektirmeden kolayca yaparak bütçelerine ek kazanç sağlayabilir. Sabırla çalışabileceğinizi düşünüyorsanız, siz de vakit kaybetmeden galoş satıcılarını araştırmaya başlayın.


Like it? Share with your friends!

0

10 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhabalar izmirden yazıyorum .29 yasindayim ve düzenli çalışabiliriz. İse çok ihtiyacım var aileme katkı sağlamak lazım .herhangi bir paketleme işi olabilir .Dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

  2. Evde galoş paketleme işi için uygun olduğumu duşünüyorum ve cok ihtiyacim var lutfen geri donus yapar misiniz

    1. Merhaba evde herhangi bir paketleme işine ihtiyacım var donus yaparsanız çok mutlunolurum ise çok ihtiyacım var.29 yaşındayım düzenli calisabilirim.izmirin hatay semtinde yazıyorum

  3. Merhaba çalışmaya gerçekten çok ihtiyacı m var evde paketleme işi olursa çok iyiy olur bana dönüş yaparsanız çok sevinirim

  4. Her türlü paketleme işi yapabilirim acil ise ihtiyacım var hemen baslayabilirim ekibimde var