Enpara Kredi Kartı Başvurusu


“Ömür boyu aidatsız kredi kartı” sloganı ile büyük bir ilgi gören Enpara kredi kartı, kullanıcıları için birçok avantajı beraberinde getiriyor. İnternet şubeden veya cep şubeden Enpara kredi kartı başvurusu yapmak mümkün. Yazımızın devamında Enpara kredi kartı özellikleri nelerdir, Enpara kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, hangi tür kampanyalardan yararlanılır, bu tür başlıkları ele alacağız.

Enpara Kredi Kartı’na Nasıl Başvurulur?

Enpara kredi kartına başvuruda bulunmak için öncelikle, Enpara’nın bir üyesi olmanız gerekiyor. Ardından Google Play veya AppStore üzerinden Enpara Mobil Uygulaması’nı indirdikten sonra T.C. Kimlik Numarası ve internet şifresi ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Uygulama menüsünden “Kredi Kartı” sekmesine tıklayarak, başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.

 • Eğitim durumu,

 • Çalışma durumu,

 • Aylık net gelir,

 • Oturduğunuz evim mülkiyeti

gibi istenen bilgileri girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurunuzu takiben kısa süre içerisinde banka size olumlu veya olumsuz netice sunacaktır. Eğer kredi kartı başvurunuz için dönüş olumlu ise; adresinize kredi kartı gönderilecek ve anında kullanıma başlayabileceksiniz. Şimdi de son zamanlarda yüz binlerce kişinin aidatsız kredi kartı olması nedeniyle tercih ettiği Enpara Kredi Kartı özelliklerine değinelim.

Enpara Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Avantajı bol bir kredi kartı olan Enpara Kredi Kartı, tüm meslek grupları, öğrenciler ve ev hanımları için kullanıma sunuluyor. Fakat Enpara Kredi Kartı başvuru değerlendirmesi, bankanın belirlemiş olduğu bazı kriterlerin göz önünde bulundurulması ile sonuçlanır. Kredi notu, çalışma durumu, gelir durumu, ikamet edilen adresteki sahiplik bilgileri gibi kriterler bu değerlendirmeyi etkileyen faktörlerdendir. Enpara Kredi Kartı ile gelen avantajlı özellikleri şu şekilde listeleyebiliriz:

 • Enpara, kredi kartı kullanıcısına sunduğu limitler dahilinde ödeme, nakit avans ve alışveriş özelliği sunar. Sözleşmede belirtilen ömür boyu aidat alınmayacağı ise, bu kartın en cezbedici özelliği olarak dikkat çekiyor.

 • QNB Finansbank çatısı altında faaliyet gösteren Enpara, kullanıcılarına bankanın anlaşmalı iş yerlerinden yaptıkları alışverişler için taksitli ödeme kolaylığı sağlıyor. Fakat CardFinans’a özel diğer ayrıcalıklı kampanyalardan ve artı taksit gibi özelliklerden yararlanılamıyor.

 • Enpara’nın göze çarpan en önemli avantajlarından birisi de, her ay döneminde 1.000 TL’ye kadar olan taksitsiz harcamaların sonradan taksitlendirilebilmesidir. Bu özellikten yararlananlar faiz veya ekstra ödeme yapmazlar.

 • Bankanın sunmuş olduğu tüm indirim ve kampanyalardan yararlanılabilir.

 • Aylık ücret ödenmeden kullanılabilecek olan Enpara Kredi Kartı, Platinum Mastercard türündedir. Mastercar’ın bu kredi kartı serisi için sağladığı avantajlardan da faydalanılabilir.

 • Öğrencilere kredi kartı veren bankalardan birisi olan Enpara, gençler için büyük bir kolaylık sağlıyor. Öğrenci olanların kredi kartı başvurularını yaparken, öğrenci kimlik kartı görüntüsü de forma eklemelidir.

 • Fatura, cep telefonu, MTV, vergi ödemeleri gibi ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Online alışverişlerinizde Enpara kartını kullanabilirsiniz.

 • Enpara Kredi Kartı için ek kart uygulaması özelliği bulunmamaktadır.

Enpara Kredi Kartı ile Nakit Avans Çekme

Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda, Enpara’nın kredi kartının limitleri kadar yurt içi ve yurt dışı ATM’lerden nakit çekebilirsiniz. Ayrıca internet şubeden veya cep şubeden belirlemiş olduğunuz nakit avans tutarı için çekim talebinde bulundurarak, vadesiz hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Temassız Ödeme Özelliği

Yenilikçi bir bankacılık platformu olan Enpara, sektörün teknolojik gelişmelerini de yakından takip ederek, kullanıcılarına temassız ödeme özelliği sunuyor. Buna göre 90 TL ve altı alışverişleriniz için temassız ödeme özelliğini kullanabilirsiniz. Enpara temassız ödeme işlemlerini, temassız ödeme destekleyen pos cihazlarından yapabilir, vakit kaybetmeden kasalardan hızlıca geçebilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir