Bonus Kredi Kartı Başvurusu


Garanti BBVA’nın yıllardır en çok kullanılan kredi kartı olan Bonus, özel kampanyalar ve taksit ayrıcalıkları ile tercih edilebilecek kullanışlı bir üründür. İçeriğimizde sizlere Bonus kredi kartına nasıl başvuruda bulunabileceğinizi, Bonus kredi kartının avantajlarını, özelliklerini ve hangi tür finansal özelliklere sahip olabileceğinizi açıklayacağız. Bu sayede Garanti BBVA’nın kredi kartını yakından tanıyabilir, birkaç kolay adımda hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Bonus Kredi Kartına Hangi Kanallardan Başvurulabilir?

Garanti BBVA Müşteri İletişim merkezi olan 444 0 333 numaralı telefondan 7 gün 24 saat başvuru yapabileceğiniz gibi; bonus.com.tr adresindeki başvuru adımlarını da takip edebilirsiniz. Garanti BBVA kullanıcıları, Google Play veya App Store’den Bonus Flash uygulamasını indirerek de başvuru yapabilirler. Bir diğer yöntem de SMS ile Bonus kredi kartı başvurusudur.

SMS ile Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Cep telefonunuzun SMS uygulaması üzerinden Garanti BBVA Bonus kredi kartı başvurusu yapabilmeniz mümkün. BONUS -boşluk TCKN bilginizi 3340’a göndererek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. SMS talebiniz iletildikten sonra bankanın tarafınıza gönderdiği SMS yönergeleri ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Alo Garanti Telefon Bankacılığı ile Bonus Kredi Kartı Başvurusu

444 0 333 numaralı Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri İletişim Hattı, Bonus kredi kartı başvurusunda bulunabileceğiniz, 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz bir kanaldır. Bonus kredi kartının yanı sıra, bankanın sunduğu diğer kredi kartı ürünleri hakkında da bilgi alabilir, dilediğiniz bir tanesine başvuruda bulunabilirsiniz.

Mobil Şube ve İnternet Bankacılığı ile Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Bu kanalı yalnızca Garanti BBVA müşterileri kullanabilir. Müşteri bilgilerinizle akıllı telefonunuzdaki Garanti Bankası mobil uygulaması veya Bonus Flash uygulaması üzerinden, istediğiniz bir anda kredi kartı başvurunuzu yapabilmeniz mümkün. Bonus kredi kartı başvuru sonucunuz, saniyeler içerisinde sizi bildirilir ve kredi kartınız adresinize (bazı durumlarda belirtilen banka şubesine) gönderilir. Ardından size özel hazırlanan kartınızı kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA Şubeleri ile Bonus Kredi Kartı Başvurusu

SMS, uygulama, telefon veya internet kanalını tercih etmek istemeyenler için mesai saatleri içerisinde hizmet veren Garanti BBVA şubeleri üzerinden Bonus kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Şimdi popüler ve avantajı bol bir kredi kartı olan Bonus kredi kartı özelliklerinden bahsedelim.

Garanti BBVA Bonus Kredi Kartı Özellikleri ve Avantajları

15 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip, Türkiye’nin 8 yıldır en çok tercih edilen kredi kartlarından olan Bonus, sayısız avantaj ve kampanya ile kullanıcılarına hizmet veriyor.

Taksit Atlatma: Dönem içi ekstre borcunuzu bir sonraki döneme ertelemek için kullanabileceğiniz Bonus özelliğidir.

İşlem Taksitlendirme: Peşin ödemeleriniz için daha sonradan taksitlendirme talebinde bulunabilirsiniz. Ay içerisinde yüklü ödemelerde zorlandığınız dönemde, size kolaylık sağlayacak bir özelliktir.

Ücretsiz Taksitli Nakit Avans Özelliği: Garanti BBVA müşterileri, nakit para ihtiyacı duyduğunda taksitli nakit avans çekerek ihtiyaçların karşılayabiliyor.

Ekstre Taksitlendirme: Alışverişlerinizi dilediğiniz gibi yapabilir, ekstrenizi de taksit taksit ödeyebilirsiniz.

Bonus kredi kartı sahipleri birçok ayrıcalıklı hizmete de erişebiliyor. Otomobil arızalarından çekici hizmetlerine, tıbbi danışmanlık hizmetlerinden hediyelik çiçek gönderimlerine kadar birçok farklı sektörde hayatını kolaylaştıracak avantajlara sahipler.

  • Yurtdışında acil bir yardım talebinizi iletebileceğiniz Acil Durum Yardım Hizmeti bulunmaktadır.

  • Shuttle Hizmeti ile havayolu seyahatlerinizde uçağın kapısından, ulaşacağınız adrese kadar olan ulaşımınızı konforlu hale getirebilirsiniz.

  • Garanti BBVA üye işyerlerinden yapacağınız harcamalara Bonus para kazanabileceğiniz gibi; kazanılan Bonus paraları birçok farklı alışveriş noktasında harcayabilirsiniz. 1 Bonus, 1 TL değerindedir. Bunun yanında ucuzabilet.com’da 9 taksit avantajı, Suwen alışverişlerinde 20 TL Bonus gibi güncel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir