Axess Kredi Kartı Başvurusu


Akbank’ın müşterilerine sunduğu, bol avantajlı bir kredi kartı olan Axess, yurt içi ve yurt dışında alışveriş yapmayı kolaylaştırıyor. Yapmış olduğunuz alışverişlerinizden bolca Chip-Para kazandırırken, aynı zamanda binlerce farklı noktada sunduğu taksit avantajı ile önemli bir kolaylık sağlıyor. Yazımızın devamında Axess kredi kartı özelliklerine, Axess nakit çözümlerine, Axess kredi kartı başvurusu yöntemlerine erişebilirsiniz.

Axess Kredi Kartı Başvurusunu Hangi Yöntemler Kullanarak Yapabilirsiniz?

Bankanın kredi kartı ürünlerine başvuruda yapmak için birçok yöntem mevcuttur. SMS ile Axess kredi kartı başvurusu, Direkt ile Axess kredi kartı başvurusu, Akbank Çağrı Merkezi ile kredi kartı başvurusu, banka şubeleri ve ATM ile Axess kredi kartı seçeneklerinden birisini tercih edebilirsiniz. Tüm yöntemler için yapılacak değerlendirmede kredi notu, gelir durumu ve sigorta durumu dikkate alınmaktadır. Axess kart limitleri de bu kriterlere bağlı olarak değişebilir. Şimdi Axess kredi kartı başvuru yöntemlerine değinelim.

SMS ile Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Cep telefonunuzda 7 gün 24 saat Axess için başvuruda bulunabilirsiniz. SMS uygulaması üzerinden “AXESS” yazarak 5990’a göndererek işlemi başlatabilirsiniz. İletişim bilgileriniz kullanılarak banka size kredi ile ilgili dönüş yapacaktır.

Akbank Direkt ile Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Google Play ve App Store üzerinden indirebileceğiniz Direkt uygulaması (Akbank mobil uygulaması) ile Axess kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için bankanın müşterisi olmanız gerekir. Direkt uygulamasını indirdikten sonra ilk kez giriş için şifre almanız gerekirse 444 25 25 numaralı çağrı merkezini arayarak şifre talebinde bulunabilirsiniz. Mobil uygulamaya giriş yaptıktan sonra ise Kredi Kartı menüsünden başvurunuzu başlatabilirsiniz.

İnternetten Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tarayıcınızdan akbank.com web sitesine giriş yaptıktan sonra kredi kartı başvurusu butonuna tıklayarak işleminizi sürdürebilirsiniz. Başvurunuzun akabinde, banka yetkilileri sizinle iletişime geçecektir.

ATM ve Banka Şubelerinden Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mesai saatleri içerisinde banka şubelerine şahsen, kimliğinizle birlikte başvuruda bulunabileceğiniz gibi; 7 gün 24 saat Akbank ATM’leri üzerinden de Axess kart başvurunuzu yapabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı ile Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank Müşteri Hizmetleri telefon numarası olan 444 25 25’i arayarak günün her saati Axess için başvuruda bulunmanız mümkün.

Axess Kredi Kartı Avantajları Nelerdir?

Sunduğu avantajlar ile kullanıcılarının maddi yükü olduğu dönemlerde gerek ek taksitlerle, gerekse nakit ihtiyaçlarına hızlı çözümlerle destek sunan Axess kredi kartı özellikleri şu şekildedir:

Taksit İste Özelliği: Peşin alışverişleriniz için veya çektiğiniz nakit avanslar için sonradan taksitlendirme talebine bulunabilirsiniz. Akbank’a kayıtlı cep telefonu numaranıza gelen kodu (alışveriş sonrası) 5990’a SMS attıktan sonra banka çağrı merkezi aracılığı ile, Akbank Direkt İnternet ile veya Axess mobil ile 18 aya kadar taksitlendirme yapabilirsiniz.

Erteleme İste Özelliği: Hem peşin hem de taksitli alışverişlerinizin ödemesini sonraki aylara bırakabilirsiniz.

Ek Taksit Özelliği: Mevcut taksitli alışverişleriniz için ek taksit isteyebilirsiniz. 16 aya kadar taksitlendirme avantajından yararlanmak mümkün.

Ekstre Böldür Özelliği: Axess kartın diğer kredi kartlarından ayıran özelliklerden birisidir. Kalan ekstre borçlarını 2 ya da 3 taksite böldürebilirsiniz.

Temassız Ödeme: 90 TL ve altı alışverişler için bu özellikten yararlanabilirsiniz. Axess kartınızın bu özelliği açtırmak için 444 25 25 Akbank Çağrı Merkezi’ni aramanız ve temassız ödemenin aktifleştirilmesini talep etmeniz yeterlidir. Kartınız bu özelliği desteklemiyorsa yeni bir kart isteyebilirsiniz.

Nakit Avans: %2,0 faiz oranı ile dilediğiniz an Axess nakit avans çekebilirsiniz. Nakit paraya ihtiyaç duyduğunuzda saniyeler içerisinde hesabınızda ihtiyacınız olan tutara erişebilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir